Arengufond

TalTech Arengufondi 2020. aasta kevadise stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele ja täname kõiki koostööpartnereid!

Selle aasta kevadise konkursi pidulikku stipendiumite üleandmise aktust ei toimu! Kõik kevadised stipendiaadid ja koostööpartnerid kutsume sügisesele pidulikule aktusele. 

 

  • Admiral Markets AS magistriõppe stipendium - Kristjan Salumaa
  • Admiral Markets AS magistriõppe stipendium - Märten Mändla
  • AS Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Karoliine Karu
  • AS Kitman Thulema bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Erich Nigul
  • Balbiino bakalaureuseõppe stipendium - ei anta välja
  • Balbiino magistriõppe stipendium - Karina Siimberg
  • Cambrex magistriõppe stipendium - Anastassia Šubina
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse stipendium - ei anta välja
  • EERO bakalaureuse stipendium - Kristo Toots
  • Eesti Mäeselts bakalaureuseõppe stipendium - Epp Kuslap
  • Ensto Ensek AS magistriõppe stipendium - Kaarel Haavajõe
  • Estanc magistriõppe stipendium - Linda Sakala
  • Ettevõtete grupi (ET5 OÜ, Vamos Automaatika OÜ, AU Energiateenus OÜ) stipendium - Taavi Aher
  • Gunvor Services bakalaureuseõppe stipendium - Sara Farooghian
  • Hansab bakalaureuse stipendium - Aleksander Einpalu
  • Incap Electronics Estonia OÜ bakalaureuseõppe stipendium - ei anta välja
  • Juhan Laugise stipendium - Sander  Mitendorf
  • K-Projekt AS magistriõppe stipendium - ei anta välja
  • Lembit Maiste nimeline stipendium - Tarmo Korõtko
  • Lennuliiklusteenindus AS bakalaureuseõppe stipendium - Vladislav Ogorodnik
  • Lennuliiklusteenindus AS magistriõppe stipendium - Maria Toomsalu
  • Lennuliiklusteenindus AS magistriõppe stipendium - Nikolai Grigorjev
  • Lennuliiklusteenindus AS doktoriõppe stipendium - ei anta välja
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium - Ivar Kiitam
  • Projekt Kuubis OÜ inseneriõppe stipendium - Merike Suits
  • Prysmian Group Baltics AS bakalaureuseõppe stipendium - Kaspar Roosileht
  • Ruukki Products AS inseneriõppe stipendium - Raimond Vink
  • TalTechDigital stipendium - Helen Susan Selirand
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Sigrid Kirss
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Lenne-Liisa Heinoja
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Anna Krasnikova
  • TalTechi õppeosakonna stipendium - Mihkel Pogga
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Merilin Köörna
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Helina Piibeleht
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Karl-Robert Läll
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Md Tanveer Hasan
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Andreas Nagel
  • Trimble Solutions inseneriõppe stipendium - Erik Teder
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - ei anta välja
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium - ei anta välja
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Kertu Lepiksaar
  • Vladimir Heinrichseni nimelise bakalaureuseõppe stipendiumi - Henri Vilmre

Selle aasta kevadise konkursi pidulikku stipendiumite üleandmise aktust ei toimu!  Kõik kevadised stipendiaadid ja koostööpartnerid kutsume sügisesele pidulikule aktusele. 


TalTech Arengufondi 2019. aasta sügisese stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 27. november kell 15.00 TalTech aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla. 

 

  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Bohdan Romashchenko 
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Mihhail Daniljuk 
  • ABB bakalaureuseõppe stipendium-Anton Yatskiv
  • ABB magistriõppe stipendium-Matthew Krisenthal 
  • ABB magistriõppe stipendium-Reti Kullerkupp
  • ABB magistriõppe stipendium-Kenneth Hütt
  • Admiral Markets AS-i magistriõppe stipendium-Piret Näppi
  • BLRT Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium-Jaan Kirsch 
  • BLRT Grupp AS magistriõppe stipendium-Janno Õunpuu
  • Cambrex Tallinn magistriõppe stipendium-Riin Lepik
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja magistriõppe stipendium-Janno Kikojan
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja magistriõppe stipendium-Dmitri Nikitin
  • Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinsenerida Ühenduse (EKVÜ) stipendium-Indrek Valgma 
  • Elering- digitaalse energiasüsteemi stipendium- Mari Löper
  • Elering- digitaalse energiasüsteemi stipendium- Ilmar Ilinõh
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Hanna-Liina Auntock
  • Endel Palla magistriõppe stipendium-Karl Kalmet
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium-Liine Kasak
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Henri Johann Norden
  • Harju Elekter bakalaureuseõppe stipendium-Sven Erik Kalberg
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Annemai Avingu
  • Harju Elektri magistriõppe stipendium-Konrad Ilustrumm
  • Heinrich Laulu nimeline Nordeconi noore teadlase/õppejõu stipendium-Virgo Sulakatko
  • Ilmar Öpiku nimeline stipendium-Kertu Lepiksaar
  • Lennuliiklusteeninduse AS bakalaureuseõppe stipendium- Carl-Robert Reidolf
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium- Helen Susan Selirand
  • Lennuliiklusteeninduse AS magistriõppe stipendium- Dismas Ezechukwu
  • Mati Jostovi nimeline stipendium-Hans Tiismus
  • Merko Ehitus Eesti inseneriõppe stipendium-Jane Kikojan 
  • Merko Ehitus Eesti noore õppejõu ja teadlase stipendium-Ergo Pikas
  • Mihkel Aitsami nimeline mälestusstipendium erivajadusega üliõpilastele- ei anta välja
  • Nordecon inseneriõppe stipendium-Kristin Raudla
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”- Rait Läänemets 
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”- Maarja Kask
  • Rickard Kruusbergi nimeline stipendium “Seikle õpingute läbi!”-Rainer Kelk
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Lauri Hass
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium- Tuule Mall Kull
  • Silberauto magistriõppe stipendium-Annemari Sepp
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium-Marko Jõgi
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium-Taavi Aher
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Kaisa Lindstöm 
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Karl Matti
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Kärte Pärend
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Laura Kallas
  • TalTechi infotehnoloogia teaduskonna täienduskoolituste stipendium- Raul Vesinurm 
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Aivar Kamal
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Shamaise Peters
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Laura Teemägi
  • TalTechi majandusteaduskonna üliõpilaste stipendium- Olufemi Abraham Johnson
  • TalTechi turundus- ja kommunikatsiooni stipendium- Cyprien Chia Chiatoh
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Sara Farooghian
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium-Vladislav Ogorodnik
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium- ei anta välja
  • Tiit Kapsi nimeline Eesti Mööblitootjate Liidu magistriõppe stipendium-Merike Aro
  • TREV-2 Grupp AS stipendium-Kaarel Rebane 
  • Oma Ehitaja inseneri- ja magistriõppe stipendium- Erik Teder
  • Utilitase bakalaureuseõppe stipendium- Grete-Marie Kajandi
  • Utilitase bakalaureuseõppe stipendium- Kristiina Angela Kelder
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Dabrel Prits 
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Kaur Ots 
  • Utilitase magistriõppe stipendium- Aleks Mark 
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendiumid- Kaspar Roosileht
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendiumid-Daniil Gornov
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Artur Tatur
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Oleg Andrjuštšenko
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendiumid-Pavel Turkulets

 

TalTech Arengufondi 2019. aasta kevadise stipendiumikonkursi tulemused!

Palju õnne kõikidele stipendiaatidele! Pidulik stipendiumide kätteandmise aktuse toimub 29. mai kell 15.00 TalTech aulas. Palume kõigil stipendiumide saajatel kohal olla. 

  • Admiral Markets AS-i bakalaureuseõppe stipendiumid - Rait Pindis
  • Balbiino rakenduskeemia, toidu- ja geenitehnoloogia bakalaureuseõppe stipendium  - Marlen Leemet
  • Balbiino toidutehnoloogia ja -arenduse magistriõppe stipendium  - Kaspar Mooses
  • Cambrex Tallinn bakalaureuseõppe stipendium - Karina Barsunova
  • Chemi-Pharm magistriõppe stipendium - Anna Zadorožnaja
  • EERO Manivald Eelnurme nimeline mälestusstipendium - Erik Teder
  • Ettevõtete grupi (ET5 OÜ, Vamos Automaatika OÜ, AU Energiateenus OÜ) stipendium  - Tuule Mall Kull
  • Eastman Specialties OÜ bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe stipendium – ei anta välja
  • Eastman Specialties OÜ magistriõppe stipendium - Moonika Ferschel
  • Eesti Mäeseltsi bakalaureuseõppe stipendium - Kristin Kahu
  • Fujitsu Estonia bakalaureuseõppe stipendium - Laura Kallas
  • Gunvor Services infotehnoloogia stipendium – Marti Ingmar Liibert
  • Juhan Laugise stipendium - Ivari Sarv
  • K-Projekt AS magistriõppe stipendium  - Allan Kossas
  • Kitman Thulema tootearenduse bakalaureuseõppe stipendium - Jaan Kirsch
  • MTÜ M-Ring magistriõppe stipendium - Madis Sepa
  • MTÜ M-Ring magistriõppe stipendium - Tuuli Uudeberg
  • Olev Liigi nimeline doktoriõppe stipendium - Hardi Koduvere 
  • Operail rakenduskõrgharidusõppe stipendium  - ei anta välja
  • Operail magistriõppe stipendium  - Janno Õunpuu
  • Riigi Kinnisvara AS doktoriõppe stipendium – ei anta välja
  • Riigi Kinnisvara AS inseneri- ja magistriõppe stipendium – Andres Nuija
  • TalTechDigitali bakalaureuseõppe stipendium - Oleksandra Zamana
  • TalTechDigitali magistriõppe stipendium - Mihkel Abel
  • TalTechi õppeosakonna stipendium – Ucha Vekua
  • TalTechi õppeosakonna stipendium – Helena Kuivjõgi
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Anne-Mary Läll
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Mihkel Pogga
  • TalTechi üliõpilasesinduse stipendium - Rainer Kelk
  • Telia Eesti bakalaureuseõppe stipendium - Karl-Andero Mere
  • Telia Eesti magistriõppe stipendium - Indrek Guitor
  • Trimble Solutions Oy stipendium - Risto Häelme
  • Viru Keemia Grupp AS bakalaureuseõppe stipendium – Joosep Niinemägi
  • Viru Keemia Grupp AS magistriõppe stipendium - Kristel Veersalu
  • Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium - Pavel Turkulets
  • Vladimir Heinrichseni nimelise bakalaureuseõppe stipendium - Mihkel Erich Nigul